PealehtEELARVESTAMINE › Projekteerijale
Banner


PROJEKTEERIJAD

 

 

On saabunud aeg, kus tellija pöörab enam tähelepanu ehitamise maksumisele ja soovib enne ehitamist saada paberil oleva maja eelarvelist maksumust.

Oleme valmis tegema eel - või eskiisprojekti järgi ehituse maksumuse hinnangu ja ehitusprojekti järgi  teostama ehituse mahu -  ja eelarvestuse Teie kliendile. Lisaboonuseid on nii Teile kui tellijale palju. Näiteks Teid saame abistada sellega, et toome projektist välja vead ja Te saate nad parandada enne ehitaja kätte sattumist. Tellijal on nüüd teave iga sõlme ja konstruktsiooni maksumusest. Kui talle mõni neist ei sobi, saab ta lasta Teil ümber projekteerida ja meil parandada eelarvet.

 

Sellega vähendame ehitamise aegseid probleeme oluliselt ka projekteerijale ja seega Teie imago ja konkurentsivõime paraneb.

 

TASUTA EELKONSULTATSIOON


Saatke meile meili teel oma plaanid, probleemid aegsasti ja tulge meile oma projektiga külla või saatke see meile interneti teel. Esitage omad eesmärgid, soovid ja tähtajad. Vaatame selle omalt poolt üle, teeme kalkulatsioonid töö maksumusest ning teeme Teile pakkumise. KÜSI PAKKUMIST

 

Hea mahu- ja eelarvestuse eelduseks on üksikasjalik ehitusprojekt!