PealehtRAAMATUPIDAMINE › Korteriühistutele
Banner

 

RAAMATUPIDAMINE KORTERIÜHISTUTELE

 

 

Miks tuleks korteriühistul eelistada meie raamatupidamise teenust?

 

  • Teenus on professionaalne ja vastab tellija vajadustele ning kehtivatele seadustele

  • Teenus välistab seletamatud rahakaod korteriühistus ja maandab paljud riskid

  • Kasutades teenust, mis on läbipaistev, kaovad majaelanike küsimused ja probleemid

  • Lihtsustub korteriühistu juhatuse töö

  • Hea ja kergelt kättesaadav klienditugi: suhtleme ja nõustame kliente nii meie kontoris kui ka telefoni, e-posti või posti teel.

  • Aruandlus on põhjalik, võimalus sisestada andmeid veebi kaudu

  • Saate aastaaruande, mis vastab kehtestatud nõuetele

  • Lõppkokkuvõttes tuleb teenus odavam ja lihtsam kui pidada üleval oma raamatupidajat: ei pea muretsema raamatupidaja haigestumiste, palga- ja maksukulude, spetsiaalse tarkvara ostmise ega ka usaldusväärsuse pärast.

 

Mida meie teenus sisaldab?

 

Meie raamatupidamise teenus korteriühistutele või haldusfirmadele on terviklik, mis tähendab, et teenuse tellija eest teostatakse kõik raamatupidamisega seotud ülesanded, kaasaarvatud aastaaruande koostamine ja ettevalmistamine elektroonseks saatmiseks Äriregistrile .

Meie poolt teostatud raamatupidamine vastab Eestis kehtivale Raamatupidamise seadusele, standarditele ja heale tavale. Teenuse teostamiseks oleme investeerinud tarkvaradesse, mis loovad häid võimalusi ühistu jaoks (aruandlus, e-keskkonnad,  KÜ kodulehekülg). 

 

Professionaalsus: Omame professionaalseid, suurte kogemustega raamatupidajaid.

 

Kogemused: Oleme korteriühistute raamatupidamisteenusega tegelenud pikalt ja suudame leida parima lahenduse Teie ühistule

 

Kvaliteet: Garanteerime tulemused õigeaegselt vastavalt esitatud algandmetele ja kokkulepitud skeemile.

 

Kliendisõbralikkus: Lähtume kliendi vajadustest ja mõistlikest soovidest. Võime rakendada vajadusel vastavalt kliendi soovile erihäälestust. Oleme valmis juhatuse liikmetega tegema sisulist koostööd.

 

Võimalused: Kõigil meie klientidel on võimalik lisaks paberkandjal olevale arvele vaadata viimase 12 kuu arveid internetist. Samuti on võimalik e-keskkonna kaudu edastada meile oma mõõtjate lõppnäite ning tutvuda ühistu teadetega.

 

Klienditugi: Vaatamata sellele, et me ise asume Tallinnas, pakume head üle-eestilist teenust kõikidede KÜ-dele. Kõigil meie klientidel on võimalik suhelda meiega telefoni, e-posti või posti teel.

 

 

Soovid enam informatsiooni?
Lepi kokku kohtumine ja küsi tasuta konsultatsiooni ning pakkumist