PealehtEELARVESTAMINE › Eraisikule
Banner

 
ERAISIKUD


 

Oma maja ehitamine tõstatab Teie ette palju probleeme. Võrreldes ehitajaga on jõud ja eelteadmised ebavõrdsed. Kuidas valida õige ehitaja ja saavutada soovitud resultaat õiglase hinnaga? Meie aitame!
 

Saame Teid aidata:

Teil on olemas ehituskrunt, detailplaneering ja Te olete valinud välja arhitekti, kes vastavalt Teie soovidele projekteerib soovitud maja. Ehitusprojekti alusel teostame ehituse mahuarvestuse Töö täpsusega, mille käigus kontrollime ära projekti ja Te saate lasta arhitektil parandada  vead. Saate teada, mida üks või teine sõlm maksab ja kui näete kuskil raiskamist, lasete muuta projekti ja eelarvet.
 

Kui asute valima ehitusfirmat, lisame projektile juba arvestatud mahtude põhjal hinnaküsimised, mis võimaldab saadud pakkumisi võrrelda ja välistab pakkumise bluffid. Saame Teile koostada ka eelarve, et teaksite milline on õiglane hind, mida Teie objekti ehitamise eest võiks küsida. Ka alapakkumine ei ole õnn, vaid on sulaselge õnnetus!

Valitud ehitajale anname vajalikud mahud, milline kergendab projekti teostamist. Samuti välistame igasugused vaidlused valede mahtude kohta ja täiendavad rahaküsimised.

 

TASUTA EELKONSULTATSIOON

 

Saatke meile meili teel oma plaanid, probleemid aegsasti ja tulge meile oma projektiga külla või saatke see meile interneti teel. Esitage omad eesmärgid,  soovid ja tähtajad. Vaatame selle omalt poolt üle, teeme kalkulatsioonid töö maksumusest ning teeme Teile pakkumise. KÜSI PAKKUMIST


 

Praktika näitab, et saate iga meile makstud euro mitmekordselt tagasi!